O firmě

Vítejte na stránkách společnosti THERMOVAL a dovolte její stručné představení.

1. Specializace THERMOVAL:

  • Systémy elektrického podlahového vytápění
  • Systémy venkovní ochrany proti působení ledu a sněhu
  • Regulace topných systémů
  • Systémová řešení větších i menších celků
  • Tepelná čerpadla vzduch – voda

2. Cíle THERMOVAL:

Ceny energií stále rostou a nelze bohužel předpokládat, že tomu kdy bude jinak.

„Nejlevnější energie je ta uspořená“

Tak lze velmi stručně charakterizovat hlavní cíl naší společnosti. Naší snahou je vždy nabízet taková řešení, která za příznivou vstupní investici přinesou výraznou úsporu nákladů na vytápění a přitom nijak nesníží tepelný komfort uživatele.

3. Vize THERMOVAL:

Naší vizí je neustále a v souladu s poznatky moderní vědy přinášet nová řešení, která zkvalitní naše životy a ušetří náklady na jednu ze základních životních potřeb – na teplo.

4. Obchod THERMOVAL:

V současnosti je velký tlak na cenu produktů naprosto samozřejmý a cena tvoří více než kdy jindy jednu z hlavních závaží na miskách vah při rozhodování o koupi. Zároveň jsme však již jako společnost vyspěli a víme, že investovat do nekvalitních výrobků se nevyplácí. Jsou tady dvě kritéria, která zdánlivě stojí proti sobě: vysoká kvalita a dobrá cena. Naše společnost se však nechce vzdát ani jednoho z nich. Proto uplatňujeme moderní způsob distribuce, který cenu zbavuje co největšího podílu finančního příslušenství. To nám, společně s vysokým obratem naší společnosti, umožňuje výrobky špičkové kvality nabízet za více než příznivé ceny.

Důkazem naší snahy je, že již více než 10 let se nám úspěšně daří uspokojovat náročné potřeby zákazníků na evropském trhu.
Doufáme proto, že i Vy v naší nabídce naleznete to, co hledáte a budete s našimi službami maximálně spokojeni.

Copyright © 2011 THERMOVAL systems, s.r.o. Zlín | Tvorba www stránek Zlín a SEO optimalizace Zlín | Lypo.cz - galandr.com