Regulace Zlín

Správná regulace venkovních systémů je velmi důležitá pro jejich správný a úsporný provoz. Je důležité si uvědomit, že venkovní systém (v okapu, na střeše nebo na ploše) musí být sepnut pouze v okamžiku, kdy jsou splněny dva základní faktory současně: teplota pod bodem mrazu, sněhová srážka anebo vysoká vlhkost vzduchu (tvorba ledovky). K takovému účelu doporučujeme použití automatické regulace, která zajistí optimální provoz a sníží provozní náklady na minimum. Automatická regulace obsahuje teplotní a vlhkostní čidlo a systém zapne pouze v okamžiku sněhové srážky anebo tvorby ledovky. Spotřeba elektrické energie je potom minimální, pouze několik desítek hodin za zimní sezónu, avšak výsledek práce ochranného systému je vynikající. Pouze teplotní regulace je na pořízení levnější alternativou řízení venkovních systémů, která řídí systém pouze na základě venkovní teploty, ale je nutné kontrolovat provoz systému, když například mrzne, ale nesněží.

Regulace TEKMAR Zlín

TEKMAR

Automatická teplotní a vlhkostní regulace venkovních systémů – pomocí speciálních čidel měří venkovní teplotu a srážky/vlhkost. Regulace dokáže řídit systémy na střeše, v okapu i na ploše. Lze zapojit dvě čidla pro kontrolu dvou zón (např. střecha a plocha).

Regulace TVR 290 / 291 Zlín

TVR 290 / 291

Teplotní regulace venkovních systémů – měří pouze venkovní teplotu. Regulace může spínat jakýkoliv venkovní systém anebo ochranu proti zamrznutí potrubí anebo podlahové vytápění.

Copyright © 2011 THERMOVAL systems, s.r.o. Zlín | Tvorba www stránek Zlín a SEO optimalizace Zlín | Lypo.cz - galandr.com