Ochrana proti ledu a sněhu Zlín

Zapomeňte jednou provždy na zasněžené, zamrznuté a nebezpečné příjezdové cesty, chodníky a schodiště k domu, na rampouchy nebezpečně hrozící pádem k zemi, na odklízení sněhu nebo na mrazem prasknuté potrubí. Zima má i své nepříjemné stránky, které však použitím produktů z venkovní řady topné techniky THERMOVAL dokážete zcela eliminovat.

Nabízíme ucelenou řadu produktů proti namrzání a odtávání sněhu z venkovních ploch, střech, okapů a proti zamrzání venkovních přípojek vody a odpadů.

  • Venkovní systémy účinně chrání příjezdové cesty, chodníky, schodiště, terasy, parkovací místa, okapy, svody, střechy, hydranty, venkovní potrubí a nádrže proti působení ledu, sněhu a mrazu.
  • Venkovní systémy chrání nejen Vaši mobilitu, ale hlavně vaše zdraví!
  • Zvyšují užitnou hodnotu stavby a prodlužují její životnost.
  • Snižují náklady na zimní údržbu
  • Efektivní a úsporný provoz těchto systémů zajišťuje vhodná regulace, která vyhodnocuje aktuální klimatické podmínky (nejen teplotu, ale i vlhkost) a sepne systém pouze v okamžiku sněhové srážky nebo tvorby ledovky.

Topné kabely a rohože THERMOVAL pro venkovní použití lze uložit do vrstvy písku, betonu nebo flexibilního lepidla max. 10 cm pod povrch. Pro použití v okapech a na střechách nabízíme ucelenou řadu příslušenství k uchycení kabelů. Regulaci venkovních systémů je vhodné svěřit speciální regulační jednotce (TEKMAR), která pomocí čidel vyhodnocuje aktuální informace nejen o teplotě, ale také o vlhkosti. A to je důležité, protože regulace sepne systém pouze v okamžiku sněhové přeháňky anebo tvorby ledovky. Provoz takto řízeného systému je proto ekonomicky velmi nenáročný.

Ochrana proti ledu a sněhu Zlín

Copyright © 2011 THERMOVAL systems, s.r.o. Zlín | Tvorba www stránek Zlín a SEO optimalizace Zlín | Lypo.cz - galandr.com