Podlahové vytápění v praxi

Ukázky a návrhy použití elektrického podlahového vytápění v různých místnostech a při různých typech podlah – dlažba, plovoucí podlaha, koberec.

Elektrické podlahové vytápění THERMOVAL může být instalováno pod jakýkoliv typ podlahy. Pokud to bude keramická dlažba, tak přemění její přirozený chlad na velmi příjemné teplo. A nejen to, koupelnu anebo WC, které jsou pro použití ideální, vyhřeje a bude udržovat v suchu.

Podlahové vytápění v praxi Zlín

Stejný účinek získáte instalací podlahového topení THERMOVAL pod keramickou dlažbu v kuchyni. Rozdíl je především v tom, že v koupelně je nutná vyšší povrchová teplota a její rychlejší nárust. Zatím co v kuchyni máme k dispozici větší plochu a teplo se příjemně šíří od nohou, když vaříte, jíte nebo relaxujete.

Podlahové vytápění v praxi Zlín Podlahové vytápění v praxi Zlín

Všude, kde je keramická dlažba lze využít topné rohože THERMOVAL.

Podlahové vytápění v praxi Zlín

Vynikajících výsledků dosahuje také využití topných fólií pod plovoucí podlahou. Takové řešení je architektonicky velmi čisté, komfortní a hospodárné.

Podlahové vytápění v praxi Zlín

Z technického hlediska můžeme pod plovoucí podlahu použít i topné kabely (z betonu) nebo topné rohože (v lepidle), ale velmi výhodné je použití topných fólií THERMOVAL WT 2000 AL. Fólie jsou určeny pro suchou pokládku přímo pod panely plovoucí podlahy a roznáší teplo zcela rovnoměrně po celé ploše podlahy.

Podlahové vytápění v praxi Zlín

Společnost THERMOVAL nabízí produkty pro hlavní i doplňkové elektrické podlahové vytápění a pod všechny typy podlah.

Podlahové vytápění v praxi Zlín

Copyright © 2011 THERMOVAL systems, s.r.o. Zlín | Tvorba www stránek Zlín a SEO optimalizace Zlín | Lypo.cz - galandr.com