Topné kabely Zlín

Topné kabely pro použití v interiéru jsou vhodné jako hlavní zdroj vytápění. Jejich instalace je efektivní hlavně v nízkoenergetických stavbách. V takových případech se jedná o velmi nenáročný a úsporný zdroj vytápění za velmi nízkou pořizovací investici (řádově i více než o polovinu levnější než teplovodní podlahové topení).

Instalace topných kabelů

Topné kabely se instalují do betonové roznášecí vrstvy podlahy a pro většinu aplikací je vhodný výkon kabelu 17W/m. U dřevěných podlah na trámové konstrukci doporučujeme kabel o výkonu 10 W/m.

Topné kabely Zlín

TOPNÝ KABEL TV HC 30 VC

Topný kabel o výkonu 17 W/m, dvoužilové konstrukce (kabel se připojuje jedním koncem). Topnýkabel je určen pro hlavní vytápění a je vhodný pro většinu typů staveb, včetně nízkoenergetických.

Topné kabely Zlín

TOPNÝ KABEL TV HC 20

Topný kabel o výkonu 10 W/m, dvoužilovékonstrukce (kabel se připojuje jedním koncem). Topnýkabel je určen pro hlavní vytápění a je vhodný pro aplikaci pod dřevěné podlahy uložené na trámech.

Copyright © 2011 THERMOVAL systems, s.r.o. Zlín | Tvorba www stránek Zlín a SEO optimalizace Zlín | Lypo.cz - galandr.com